Księga gości

Wpisy w księdze gości:

Aga i Mariusz

wróciliśmy do domu cali i szczęśliwi domek nr 1. jak dojdziemy do siebie napiszemy kilka ciepłych słów bo warto, pozdrowienia dla pana daniela ps. sorki za lampkę :)

wczasowicze

Zgadzamy się z wypowiedziami innych, Gości-dodam tylko brakuje wygodnej kanapy w pokoju ciężko o dłuższy komfort na drewnianych krzesłach odpoczywajac czytajac oglądając, tak pozytywnie.

Ewa

GORĄCO POLECAM!!! Cudowne miejsce... Cisza, spokój, miła atmosfera, sympatyczni sąsiedzi=goście - idealne miejsce dla przemęczonych, żeby zregenerować siły. Poza ośrodkiem, który jest na prawdę wspaniały - wszystko nowiutkie, czyściutkie, zadbane, dużo przestrzeni i zieleni, jest piękny las, prawie pusta plaża... (choć w sezonie pewnie nie aż tak pusta :) ). Oprócz plaży polecam poranne biegi i popołudniowe poszukiwania grzybów. Jest sporo ścieżek rowerowych (w ośrodku można wypożyczyć świetne rowery "terenowe"), ciekawe miejsca w okolicy, które można odwiedzić w mniej słoneczne dni. A dodatkowo polecam wygrzanie się w saunie w chłodne wieczory (jak to możliwe, że tak mało osób z tego korzysta..??). Jednym słowem - idealne miejsce żeby się oderwać od codziennego pośpiechu i wypocząć. Polecam od razu zdjąć zegarek, bo w Rusinowie czas płynie wooooolniej...! Daniel - jeszcze raz za wszystko dziękujemy i na pewno wrócimy! A na razie polecamy znajomym :-)))

rodzinka

Miejsce to - ośrodek i Rusinowo z plażą godne polecenia.Domki czyste, nowe, dobrze wyposażone ( choć mikrofala byłaby też dobrym dodatkiem), ale uważamy ,że dla 3 góra 4 osobowej rodziny. Niedaleko dobre i przystępne cenowo obiady w agroturystyce- gospodarze wskażą te godne polecenia.Minusem droga przy ośrodku z której bardzo się kurzy, szczególnie w suchą upalną pogodę.Poza tym w domkach bardzo szybko spada temeratura i na to trzeba zwracać uwagę jadąc np.z maleńkim dzieckiem pokój od strony morza szczególnie się wyziębia . Domki są także b. akustyczne i poniewż są nowe nadal w nich "pracuje drewno" więc trzeba liczyć sie z różnymi odgłosami :-). Tak poza tym super (choc cena wysoka w wysokim sezonie).POLECAMY..

Tomek

Ja wprawidze byłem u konkurencji w Rusinowie (uliczka dalej), ale w przyszłm roku wybiorę się do tych domków, ponieważ podobało mi się to (a przechodziliśmy codziennie idąc na plażę), że na tak wielkiego zagęszczenia jak u innych. Do zobaczenia za rok.

<< | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | >>Bezpieczeństwo i wygodę płatności zapewnia Transferuj.pl