Księga gości

Wpisy w księdze gości:

Poznań z domku nr 6

Byliśmy w terminie 28.07 - 04.08.2012. Domek super! Wyposażenie bez zarzutu, czysto i bezpiecznie. To idealne miejsce na wypoczynek, ciszę zakłócały jedynie wieczorne koncerty świerszczy. Spokój i brak straganów z pamiątkami to najważniejsze powody aby wrócić tam za rok. Lasy idealne dla amatorów grzybobrania, plaża choć 700m od domku nie zagraża nawałem wczasowiczów :P Byliśmy pionierami w korzystaniu z przyczepki do roweru - polecamy rodzinom z dziećmi! Żal było wyjeżdżać!!! Polecamy: Ania, Arek, Paula i Tosia

Białystok:)2011

Miejsce ....hm....BAJKA... Domki.....super,zapach drewna,czysta pościel,wygodne łóżka,a w kuchni wszelkie potrzebne akcesoria kuchenne!!!!!!!czyściutko,przytulnie... ....Morze,piękny las wszystko-czego dusza może zapragnąć aby oderwać się od rzeczywistości...polecamy z całego serca...Byliśmy pod koniec września żadnych skarpet jak piszą,niektórzy nie trzeba,a woda w morzu cieplutka... PS:POZDROWIENIA PANU DANIELOWI I PODZIĘKOWANIA ŚLE WRZEŚNIOWY DOMEK NR1:)

Iza

Skoro tak to ja napiszę parę słów za was, bo już doszłam do siebie;) Bardzo mile spędzony tydzień urlopu. Miejsce przepiękne, wspaniałe widoki, piękny las (można wybrać się na grzyby)i piękna plaża. Idealne miejsce na wypoczynek, to jedno z tych miejsc, z których wraca się z ogromnym żalem. Na razie przeszła mi fascynacja górami, teraz tylko morze:) Co do domków-właściciele pomyśleli o wszystkim! Świetnie wyposażone,warunki idealne, niczego tu nie brakuje. Wszystko nowiutkie i zadbane, no ale to jednak trzeba zobaczyć na własne oczy-na prawdę robi wrażenie!!! Gorąco polecam!!! Myślę, że Agnieszka i Mariusz w zupełności się ze mną zgadzają.Pozdrowienia dla sąsiadów z domku nr 3 i dla pana Daniela:) Wszystkim przyjeżdżającym proponuję wziąć więcej niż tydzień wolnego, uwierzcie wiem co mówię!

Aga i Mariusz

wróciliśmy do domu cali i szczęśliwi domek nr 1. jak dojdziemy do siebie napiszemy kilka ciepłych słów bo warto, pozdrowienia dla pana daniela ps. sorki za lampkę :)

wczasowicze

Zgadzamy się z wypowiedziami innych, Gości-dodam tylko brakuje wygodnej kanapy w pokoju ciężko o dłuższy komfort na drewnianych krzesłach odpoczywajac czytajac oglądając, tak pozytywnie.

<< | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | >>Bezpieczeństwo i wygodę płatności zapewnia Transferuj.pl