Księga gości

Wpisy w księdze gości:

Beata z domku nr 2

Wszystkim i wszędzie będę polecała domki w Rusinowie. To doskonale miejsce na odpoczynek z dziećmi ( o ile z dziećmi można odpocząć), dużo przestrzeni , plac zabaw, piękne domki do których planując wakacje nic nie musisz zabierać - bo w nich jest wszystko począwszy od łyżki skończywszy na sprzętach plażowych. Moja rodzinka bawiła się tam świetnie, a ja chociaż już po wakacjach kątem oka zerkam na kalendarz 2014 aby móc znowu zaplanować wakacje w Rusinowie oczywiście w domkach KRAKUS. Pozdrawiam serdecznie wraz z całą rodzinką.

Beata, Rafał i dzieci

W Krakusie spędziliśmy cudowny tydzień w czerwcu 2012. Domki są czyste i dobrze wyposażone. Ale najważniejszy jest spokój. Miejsce wymarzone na urlop z małymi dziećmi. Podczas naszego pobytu było ich łącznie 10- cioro, wiekiem zbliżone do naszych. Wszystkie razem się bawiły, wstawały (później niż w domu) i szły spać o podobnych porach. Przed 21 wszyscy byli już w swoich domkach, łącznie z dorosłymi, bo był to czas EURO 2012. Polecamy serdecznie i do zobaczenia w przyszłym roku. PS. Pogodę mieliśmy słoneczną od 1,5 miesiąca nie padał deszcz.

Poznań z domku nr 6

Byliśmy w terminie 28.07 - 04.08.2012. Domek super! Wyposażenie bez zarzutu, czysto i bezpiecznie. To idealne miejsce na wypoczynek, ciszę zakłócały jedynie wieczorne koncerty świerszczy. Spokój i brak straganów z pamiątkami to najważniejsze powody aby wrócić tam za rok. Lasy idealne dla amatorów grzybobrania, plaża choć 700m od domku nie zagraża nawałem wczasowiczów :P Byliśmy pionierami w korzystaniu z przyczepki do roweru - polecamy rodzinom z dziećmi! Żal było wyjeżdżać!!! Polecamy: Ania, Arek, Paula i Tosia

Białystok:)2011

Miejsce ....hm....BAJKA... Domki.....super,zapach drewna,czysta pościel,wygodne łóżka,a w kuchni wszelkie potrzebne akcesoria kuchenne!!!!!!!czyściutko,przytulnie... ....Morze,piękny las wszystko-czego dusza może zapragnąć aby oderwać się od rzeczywistości...polecamy z całego serca...Byliśmy pod koniec września żadnych skarpet jak piszą,niektórzy nie trzeba,a woda w morzu cieplutka... PS:POZDROWIENIA PANU DANIELOWI I PODZIĘKOWANIA ŚLE WRZEŚNIOWY DOMEK NR1:)

Iza

Skoro tak to ja napiszę parę słów za was, bo już doszłam do siebie;) Bardzo mile spędzony tydzień urlopu. Miejsce przepiękne, wspaniałe widoki, piękny las (można wybrać się na grzyby)i piękna plaża. Idealne miejsce na wypoczynek, to jedno z tych miejsc, z których wraca się z ogromnym żalem. Na razie przeszła mi fascynacja górami, teraz tylko morze:) Co do domków-właściciele pomyśleli o wszystkim! Świetnie wyposażone,warunki idealne, niczego tu nie brakuje. Wszystko nowiutkie i zadbane, no ale to jednak trzeba zobaczyć na własne oczy-na prawdę robi wrażenie!!! Gorąco polecam!!! Myślę, że Agnieszka i Mariusz w zupełności się ze mną zgadzają.Pozdrowienia dla sąsiadów z domku nr 3 i dla pana Daniela:) Wszystkim przyjeżdżającym proponuję wziąć więcej niż tydzień wolnego, uwierzcie wiem co mówię!

<< | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | >>Bezpieczeństwo i wygodę płatności zapewnia Transferuj.pl