Księga gości

Wpisy w księdze gości:

G.T.P.M. Wojciechowscy

Pobyt w tej miejscowości bardzo nam się podobał, to idealne miejsce dla rodziny z dziećmi... Przemili gospodarze, domki w stanie idealnym, bardzo dobrze wyposażone, bezpieczny plac zabaw... Dziękujemy za miły pobyt, pozdrawiamy ;) (Gabcie też ;D) P.S. Napewno tam wrócimy... ;)

Agnieszka Biłyk

Jesteśmy bardzo zadowoleni z pobytu w tym ośrodku. Warunki mieszkalne idealne: czysto, gustownie i bardzo dobrze urządzone wnętrze; miejce idealnie dostosowane do potzreb rodzin z dziećmi-bardzo fajny plac zabaw, gdzie dzieci chętnie spędzały popołudnia; ośrodek położony w ustronnym miejscu, z dala od zgiełku, od ruchu, natomiast blisko morza; wspaniali właściciele:)!!!

Renata, Gabriel i Miriam Gordziejonok

Piękne miejsce, zadbane i pachnące drewnem domki, taras na którym można ze spokojem odpocząć od fal i morza, serdeczni gospodarze, w pobliżu świetne trasy rowerowe no i rowery do jazdy na dobrym osprzęcie, opony z konkretnym bieżnikiem...długo by się rozpisywać! Krótko i zwięźle-polecamy każdemu i dziękujemy Gospodarzom za udany pobyt! P.S. w pobliżu zakład mechaniczny, kościół, stadnina koni i farma wiatraków. Wszystko czego dusza zapragnie!

Kinga i Kajetan

Bardzo dziękujemy za udany pobyt - nasz i dzieci w pięknym ośrodku i cichej miejscowości. Z żalem wracaliśmy, ale następny urlop na pewno też tam spędzimy. Pozdrawiamy

Anna i Dariusz KOPKO

Na plażę przybyliśmy, ciała opaliliśmy, w morzu się pluskaliśmy, piwko w siebie leliśmy, dzieciaki wymęczyliśmy i z żalem w sercu i w tęsknocie za Rusinowem do domu szczęśliwie wróciliśmy. Pozdrawiamy serdecznie i dziękujemy za udany pobyt. Uściski dla Gabci.

<< | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7Bezpieczeństwo i wygodę płatności zapewnia Transferuj.pl