Księga gości

Wpisy w księdze gości:

Katarzyna

bylismy w terminie 26.06.2015 do 04.07.2015 jestesmy bardzo zdowoleni:), domki super w sam raz dla dwoch rodzin z malymi dziecmi :) plac zabaw dla dzieci to szczał w dziesiatke :), dla doroslych palenisko na wieczorne grilowanie. Przyjemna atmosfera ,do morza raptem kilkanascie metrow, a pogoda poprostu na zamowienie caly tydzien upalnie z czego jestesmy bardzo zadwoleni:):))). Myslimy juz o nastepnym wczasowaniu sie w Rusinowie-domki Krakus :)

Ewa Polasińska

My jeszcze jesteśmy i wcale nie chcemy wracać . Jest super i pięknie. Na pewno tu wrócimy. Dziękujemy gosposarzowi. Domek nr. 5

Wczasowicze z Wałbrzycha

Dziękujemy gospodarzom za wspaniały pobyt. Byliśmy mile zaskoczeni, ponieważ dawno nie spotkaliśmy sie z tak świetnie wyposażonym domkiem, Całe wyposażenie: naczynia, pościel, meble to nieprzypadkowa zbieranina, jaką spotyka się na innych ośodkach. Domek czyściutki, pachnący drewnem, aż miło było spędzać w nim czas. A poza tym wyśmienita okolica - dojście przez las do morza to sama przyjemność. Świetnie można wypocząć.

Beata z domku nr 2

Wszystkim i wszędzie będę polecała domki w Rusinowie. To doskonale miejsce na odpoczynek z dziećmi ( o ile z dziećmi można odpocząć), dużo przestrzeni , plac zabaw, piękne domki do których planując wakacje nic nie musisz zabierać - bo w nich jest wszystko począwszy od łyżki skończywszy na sprzętach plażowych. Moja rodzinka bawiła się tam świetnie, a ja chociaż już po wakacjach kątem oka zerkam na kalendarz 2014 aby móc znowu zaplanować wakacje w Rusinowie oczywiście w domkach KRAKUS. Pozdrawiam serdecznie wraz z całą rodzinką.

Beata, Rafał i dzieci

W Krakusie spędziliśmy cudowny tydzień w czerwcu 2012. Domki są czyste i dobrze wyposażone. Ale najważniejszy jest spokój. Miejsce wymarzone na urlop z małymi dziećmi. Podczas naszego pobytu było ich łącznie 10- cioro, wiekiem zbliżone do naszych. Wszystkie razem się bawiły, wstawały (później niż w domu) i szły spać o podobnych porach. Przed 21 wszyscy byli już w swoich domkach, łącznie z dorosłymi, bo był to czas EURO 2012. Polecamy serdecznie i do zobaczenia w przyszłym roku. PS. Pogodę mieliśmy słoneczną od 1,5 miesiąca nie padał deszcz.

<< | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | >>Bezpieczeństwo i wygodę płatności zapewnia Transferuj.pl